درباره ما

ما بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم.

مجموعه تولید و واردات لوازم سوارکاری اشکان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۵ در تهران آغاز نمود. احترام به مشتری و فعالیت نیروهای کارآمد و برنامه ریزی دقیق جهت تولید و واردات لوازم سوارکاری بهمراه حمایت جامعه سوارکاری باعث شد تا به سرعت بعنوان معتمدترین و ارزشمندترین مجموعه فعال در این حوزه شناخته شود. در طی سال‌های حضور با پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری، همچنین تولید و واردات محصولات با کیفیت (از جمله لوازم و تجهیزات اسب و سوارکار، لوازم باشگاه و اصطبل و مکمل های دارویی و خوراکی)،  این مجموعه را به عنوان دارنده عمده سهم بازار معرفی کرده است.
در حال حاضر مجموعه اشکان با دارا بودن بیش از ۴۵ نمایندگی انحصاری از برترین برندهای اروپا و امریکا و دارا بودن کارآمدترین و متخصص‌ترین نیروها، همچنین تولیدات بسیار با کیفیت داخلی در کنار محصولات وارداتی، یکی از بزرگترین مجموعه‌های ارائه کننده لوازم سوارکاری در آسیا می‌باشد.

۱۳۷۵

بیش از ۲۵ سال سابقه ی درخشان

داراي برترين برندهاي روز دنيا و اولين واردكننده لوازم سواركاري در ايران با بيش از ٢٥ سال سابقه

+۴۸

بیش از ۴۵ نمایندگی انحصاری از برترین برندهای اروپا و امریکا

فروشگاه اشکان، عرضه کننده متنوع ترین اجناس مربوط به سوارکاری در کل ایران است.

۵/۵

رضایت کامل مشتری

تمامی اجناس فروشگاه، شامل گارانتی شرکت اشکان می شود. گارانتی فروشگاه اشکان شامل گارانتی قیمت، گارانتی مرجوعی، گارانتی کیفیت و گارانتی تعویض با ارائه فاکتور می باشد.

“کیفیت بالا در محصولات، افتخار ماست.”

~ فروشگاه اشکان

25 سال سابقه کار درخشان فروشگاه اشکان ، سبب شده است که نام اشکان در جامعه سوارکاری کشور به یک برند تبدیل شده و مترادف با لوازم سوارکاری شود. دلایل زیادی باعث رسیدن به این موفقیت شده، اما مهمترین آن ها به صورت مختصر می توان اینگونه عنوان کرد.


سابقه کار بالا و مداوم


کیفیت کار بالا


جلب رضایت مشتریان عزیز


به روز بودن اجناس فروشگاه مطابق ژورنال های روز دنیا


وجود نمایندگی های متعدد