درباره ما

ما بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم.

مجموعه تولید و واردات لوازم سوارکاری اشکان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۵ در تهران آغاز نمود. احترام به مشتری و فعالیت نیروهای کارآمد و برنامه ریزی دقیق جهت تولید و واردات لوازم سوارکاری بهمراه حمایت جامعه سوارکاری باعث شد تا به سرعت بعنوان معتمدترین و ارزشمندترین مجموعه فعال در این حوزه شناخته شود. در طی سال‌های حضور با پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری، همچنین تولید و واردات محصولات با کیفیت (از جمله لوازم و تجهیزات اسب و سوارکار، لوازم باشگاه و اصطبل و مکمل های دارویی و خوراکی)،  این مجموعه را به عنوان دارنده عمده سهم بازار معرفی کرده است.
در حال حاضر مجموعه اشکان با دارا بودن بیش از ۴۵ نمایندگی انحصاری از برترین برندهای اروپا و امریکا و دارا بودن کارآمدترین و متخصص‌ترین نیروها، همچنین تولیدات بسیار با کیفیت داخلی در کنار محصولات وارداتی، یکی از بزرگترین مجموعه‌های ارائه کننده لوازم سوارکاری در آسیا می‌باشد.

۱۳۷۵

بیش از ۲۵ سال سابقه ی درخشان

+۴۵

بیش از ۴۵ نمایندگی انحصاری از برترین برندهای اروپا و امریکا

۵/۵

رضایت کامل مشتری

“Highest quality hats, using heritage techniques.”

~ John Doe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vehicula consequat sem, vel lobortis tellus vehicula nec. Aliquam erat volutpat. Donec tellus felis, euismod a fermentum eu, maximus quis risus. Sed sollicitudin velit at turpis mattis pharetra. Nunc rutrum purus quis semper ornare.

– Gladys Tamez

Monthly newsletter

Sign up to receive updates, including new hats selections and events.

[contact-form-7 id=”534″]